Haber

La Liga’da depremde hayatını kaybedenler anısına bir dakikalık saygı duruşu

İspanya Futbol Federasyonu (RFEF) ve LaLiga kurumu, bu hafta oynanacak 1. ve 2. lig maçlarının Kahramanmaraş’ta hayatını kaybedenler anısına bir dakikalık saygı duruşuyla başlamasına karar verdi. beyin sarsıntısı

PANTOLONLA GELECEKLER

La Liga’dan yapılan açıklamada, bu hafta oynanacak 1. ve 2. lig maçlarında deprem felaketinde hayatını kaybedenler anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunulacağı ve ilk 11’de yer alan oyuncuların maç öncesi fotoğraf çekeceği bildirildi. depremzedelere yardım için başlatılan kampanyaları teşvik eden pankartlarla. Maçın canlı yayınlarında Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için başlatılan yardım kampanyalarının tanıtılacağı belirtildi. Söz konusu kampanyada salon futbolu ve hentbol gibi farklı branşlarda iş birliği yapılacağı açıklandı.

TÜM DEVLER DESTEKLENİYOR

İspanya’da birçok LaLiga kulübü, depremde hayatını kaybedenler için antrenmanları sırasında bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Ayrıca Real Madrid, Barcelona, ​​​​Atletico Madrid, Getafe, Sevilla, Valencia, Espanyol, Real Betis gibi LaLiga kulüpleri de Türkiye’ye 20 binden fazla kıyafet göndererek taraftarlarıyla birlikte yardım kampanyaları başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu